Kontakt

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 33
ul. Zielna 5
91-817 Łódź
tel./fax (42)-657-37-08

e-mail: kontakt@pm33.elodz.edu.pl
tel: 501-311-542
adres skrytki ESP: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 33 (/pm033_lodz/SkrytkaESP);

Dorota Nożewska- dyrektor kontakt@pm33.elodz.edu.pl

Paulina Michalak- starszy intendent p.michalak@pm33.elodz.edu.pl

Katarzyna Klimkiewicz- nauczycielka gr. II k.rudniak@pm33.elodz.edu.pl

Paulina Zalepa, nauczycielka gr. III p.zalepa@pm33.elodz.edu.pl

Anna Wolska, nauczycielka gr. III a.wolska@pm33.elodz.edu.pl

Beata Woźniak- Bilska- nauczycielka, gr. IV, zastępca dyrektora b.wozniak-bilska@pm33.elodz.edu.pl

Agnieszka Romanowska- nauczycielka, gr. IV a.romanowska@pm33.elodz.edu.pl

Marta Ratajek- nauczycielka gr. II, m.ratajek@pm33.elodz.edu.pl

Mariola Okraska- nauczycielka zajęć rewalidacyjnych m.okraska@pm33.elodz.edu.pl

Ilona Chruślińska- nauczycielka wspomagająca i.chruslinska@pm33.elodz.edu.pl

Monika Znyk- Mikołajczyk, nauczycielka gr I m.mikolajczyk@pm33.elodz.edu.pl

Monika Kowalska- Wojtysiak, psycholog m.kowalska-wojtysiak@pm33.elodz.edu.pl

Karolina Klatkowska, logopeda k.klatkowska@pm33.elodz.edu.pl