Wydarzenia

„Szkoła do hymnu”

„Jest takie miejsce na mapie świata- Polska
To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce!”


10 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka. W związku z 11 listopada odbyła się uroczystość upamiętniająca 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci ze wszystkich grup zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali program artystyczny przygotowany przez dzieci, a na koniec wspólnie odśpiewaliśmy hymn.

Podsumowanie przedszkolnego konkursu 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie się i przygotowanie oryginalnych prac na konkurs ,,Rodzinne rękodzieła z darów jesieni”. Komisja konkursowa postanowiła przyznać równorzędne nagrody i wyróżnienia. Gratulujemy autorom ciekawych pomysłów! Poniżej fotogaleria jesiennych dzieł z małymi współtwórcami.
Nagrodzeni

Wyróżnieni

BAL JESIENI

„…HOPSASA, TRALALA WIATR JESIENNĄ POLKĘ GRA…”

Dnia 18.10 w naszym przedszkolu odbył się Bal Jesieni. Dzieci udowodniły, że jesień jest kolorowa i radosna. W tym dniu przedszkolaki przybyły ubrane w jesienne stroje. Na balu królowała zabawa przy muzyce i jesiennych piosenkach. Nie zabrakło również zagadek, konkursów oraz pokazu mody, na którym dzieci zaprezentowały swoje jesienne stylizacje. Na zakończenie balu, dzieci miały okazję spróbować pysznych ciasteczek w kształcie liści, wiewiórki lub jeżyków.

Wycieczka do ALPAKOVELOVE

29.09 w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „Dzień Ziemniaka”, podczas pikniku odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka oraz dzieci przygotowały i zaprezentowały pokaz artystyczny. W trakcie pikniku odbywały się konkurencje sportowe, konkurs na ziemniaka cudaka oraz wiele innych atrakcji. Na uczestników pikniku czekały pyszne ziemniaczane przysmaki.